Рашисти обстріляли Краматорськ, Костянтинівку та Слов'янськ, у якому одна людина загинула, щонайменше п'ятеро поранено. Під завалами будинку є дитина

Дата: 14.04.2023 18:08

Одна людина загинула, щонайменше п'ятеро дістали поранень під час удару російських окупаційних військ по Слов'янську. Таку оперативну інформацію на цю годину повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Росіяни завдали одразу кількох ударів по житловим кварталам міста, зруйнували багатоповерхівки, пошкодили школу. Під завалами одного з будинків є люди, у тому числі дитина. Триває рятувальна операція.

- Важливо: одночасно зі Слов'янськом рашисти вдарили по Краматорську та Костянтинівці. За попередньою інформацією, там обійшлося без жертв. Вкотре нагадую: залишатися на Донеччині небезпечно! Евакуюйтеся!- наголошує очільник області.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації