За добу відновлене електропостачання 7 населених пунктів на Донеччині, без світла поки що залишаються 120

Дата: 13.04.2023 14:34

Протягом доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося полагодити низку пошкоджень після обстрілів. У результаті 12 квітня повністю чи частково відновлене електропостачання 7 населених пунктів на Донеччині. Світло вчергове відновлене для 7 754 родин прифронтового регіону. Енергетики роблять усе можливе для відновлення мереж в області, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Активні боєзіткнення в Донецькій області тривають. Через постійні ушкодження мереж та обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 120 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією  ДТЕК Донецькі електромережі