Внаслідок чергового авіаудару росіян знищено ще одну багатоповерхівку в Авдіївці

Дата: 10.04.2023 14:30

Росіяни перетворили Авдіївку на суцільні руїни. Сьогодні місто зазнало чергового авіаудару — знищено ще одну багатоповерхівку. На щастя, обійшлося без жертв, оскільки всі мешканці будинку своєчасно евакуювалися, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

- Всього в Авдіївці зараз залишається близько 1800 людей — усі вони щодня ризикують власним життям. Усі цивільні повинні покинути прифронтові населені пункти — допомогу з евакуацією ми надаємо! - наголошує очільник області.

Нагадаємо, з 18 квітня 2023 року розпочинається безкоштовна евакуація мешканців Донеччини до територіальних громад Житомирської області. Поїзд за маршрутом Покровськ - Бердичів буде відправлятись один раз на чотири дні.

за матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації