За добу в області відновили електропостачання 3 населених пунктів, без світла поки що залишаються 109

Дата: 09.04.2023 16:04

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 3 населених пунктів на Донеччині, постраждалих через обстріли.  Енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим.

Попри важку ситуацію з обстрілами в регіоні, за 8 квітня фахівцям вдалося відновити електропостачання 3 населених пунктів. Знову отримують електрику 1 230 родин.

На території Донеччини тривають обстріли. Від чого продовжує пошкоджуватися енергоінфраструктура регіону. Через постійні ураження електромереж та неможливості відремонтувати частину з них, без електропостачання поки що залишаються 109 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі