У ГУМАНІТАРНОМУ ШТАБІ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ДНІПРІ ФАХІВЦЕМ БАХМУТСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 07.04.2023 15:20

Гуманітарний штаб Бахмутського району продовжує співпрацю з Бахмутським міським центром зайнятості з метою надання консультативно-правової та практичної допомоги мешканцям району у сфері зайнятості.

7 квітня у приміщенні Гуманітарного штабу у Дніпрі спеціалістом Бахмутського міського центру зайнятості проведено черговий прийом громадян.

Внутрішньо переміщені особи, які евакуювалися з території Бахмутського району і зараз проживають у Дніпрі, мали можливість отримати кваліфіковану консультацію з питань реєстрації в службі зайнятості, звільнення з роботи, якщо втрачено зв'язок з роботодавцем, а також ознайомитися з інформацією щодо отримання ваучера на безкоштовне навчання та оволодіння професією, що користується попитом на ринку праці.