Минулої доби окупанти обстріляли вісім населених пунктів Донеччини

Дата: 07.04.2023 12:15

Минулої доби під обстрілами окупантів перебували вісім населених пунктів Донеччини. Війська рф випустили снаряди по містах Авдіївка, Бахмут, Костянтинівка, Слов’янськ, смт Велика Новосілка, Ямпіль, селах Карлівка, Орлівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Окупанти вели вогонь із ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», артилерії, танків, мінометів. Пошкоджено 8 житлових будинків.

Ракету «С-300» рашисти випустили по Слов’янську. З «Ураганів» вдарили по Ямполю, з «Градів» - по Очеретиному та Великій Новосілці. В усіх випадках пошкоджено приватні оселі. Інформації щодо жертв не надходило.

Внаслідок артилерійських обстрілів маємо пораненого у Бахмуті.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.