За добу на Донеччині повернули електропостачання у 8 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

Дата: 06.04.2023 14:04

За 5 квітня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли повністю чи частково повернути світло у 8 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через обстріли. Світло знову є в оселях 3 108 родин. Енергетики роблять усе можливе, щоб відновити світло для жителів області, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Боєзіткнення на Донеччині тривають. Так само продовжуються масовані обстріли області, що призводить до постійного руйнування енергоінфраструктури регіону.

Без електропостачання поки що залишаються 106 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.