За тиждень на Донеччині вдалося повернути світло для майже 17 тисяч родин у 23 населених пунктах

Дата: 28.03.2023 11:20

Попри важку ситуацію з обстрілами на Донеччині спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося отримати дозвіл від військових та потрапити до низки місць ушкоджень мереж та обладнання. Електрику повністю чи частково відновлено в 23 населених пунктах. Майже 17 тисяч родин прифронтового регіону знову зі світлом. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання жителям 23 населених пунктів. 16 856 родин на Донеччині знову мають доступ до електрики.

У тому числі за вихідні енергетики відновили світло для 5,7 тисяч родин у 2 населених пунктах.

Важкі бої на території Донецької області тривають. Продовжуються обстріли. Від них потерпають населені пункти Донеччини, як поблизу лінії розмежування, так і у відносному тилу.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли тривають. Через це без електропостачання поки що залишаються 107 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами  ДТЕК Донецькі електромережі