КЕРІВНИКИ РАЙОННОЇ ТА МІСЦЕВИХ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ-НАРАДІ ТА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАД В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 21.03.2023 12:55

21 березня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян разом із очільниками військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району узяв участь у обласному семінарі-нараді «Про окремі питання фінансової дисципліни при

виконанні місцевих бюджетів області в умовах воєнного стану», що був організований управлінням із забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування облдержадміністрації спільно з департаментом фінансів облдержадміністрації.

Згідно з порядком денним з окремих питань виконання місцевих бюджетів області за 2022 рік, січень-лютий 2023 року, в тому числі за видатками в частині передачі повноважень між органами місцевого самоврядування, доповіли директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Конакова і начальник юридичного управління облдержадміністрації Яна Погребняк.

Про правові підстави спрямування коштів бюджетів територіальних громад на виконання місцевих програм, що забезпечують повноваження органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики у сфері оборони та правоохоронній діяльності в умовах воєнного стану, проінформували директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Конакова і директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Ігор Бойко.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного доповідачі відповіли на питання учасників семінару.

По завершенню обласного семінару-наради Сергій Кальян провів робочу нараду з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району. Обговорили хід проведення евакуації цивільного населення із зони активних бойових дій, питання забезпечення мешканців прифронтових населених пунктів речами першої необхідності, доставки до громад гуманітарної допомоги від благодійних фондів і організацій та інші питання життєзабезпечення громад в умовах воєнного стану.