ПОСТАВТЕСЯ ВІДПОВІДАЛЬНО ДО ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ВАШИХ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ – РАЗОМ ІЗ РОДИНАМИ ЕВАКУЮЙТЕСЯ ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ!

Дата: 03.02.2023 21:31

У Бахмутському районі триває евакуація цивільного населення.

3 лютого з населених пунктів району були евакуйовані 5 мешканців Сіверської громади, 15 – Соледарської громади, 9 – Торецької громади та 28 – Часовоярської громади.

Упродовж тижня за допомоги волонтерів та самостійно 193 мешканця Бахмутської громади виїхали із зони бойових дій.

Загалом – ще 250 осіб евакуйовані до більш безпечних регіонів.

Шановні мешканці Бахмутського району!

На території нашого району тривають активні бойові дії. Російські окупанти нещадно обстрілюють міста і села, тому для цивільного населення евакуація – єдиний правильний та життєво необхідний крок. Поставтеся відповідально до питання безпеки ваших рідних і близьких – разом із родинами евакуюйтеся із зони бойових дій до безпечніших областей України!