За два дні на Донеччині повернули світло жителям 8 населених пунктів, без електропостачання поки що – 105

Дата: 03.02.2023 16:28

За 1 та 2 лютого аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло жителям 8 населених пунктах. Електропостачання знову доступне для майже 10 тисяч домогосподарств. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для повернення електропостачання у регіоні, де тривають постійні бойові дії.

За дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновити електропостачання 8 населених пунктів Донецької області, знеструмлених через обстріли. Зі світлом 9 746 домогосподарств.

Через постійні обстріли без електропостачання поки що – 105 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі