НА ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОЇ ПІДТРИМКИ СТАБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНЕЧЧИНИ
31 січня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Максима Сандиги, під час якої були розглянуті питання організації ефективної підтримки стабільного зв’язку для представників влади, бізнесу та мешканців населених пунктів Донеччини.
На нараді обговорювались питання забезпечення швидкісним і безперебійним інтернетом пунктів незламності, військових адміністрацій різного рівня та органів місцевого самоврядування Донецької області.
Учасники наради були проінформовані про підходи, які необхідно використовувати при створенні резервних каналів зв’язку, технічні та безпекові аспекти експлуатації телекомунікаційного устаткування, а також отримали корисну інформацію стосовно проведення закупівель телекомунікаційного обладнання.