ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ДНІПРІ ПРОДОВЖУЄ ВИДАЧУ ЗЕМЛЯКАМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (МОМ)
Дата: 31.01.2023 15:56
Кількість переглядів: 129
Завдяки співробітництву з Міжнародною організацією з міграції (MOM) філія Гуманітарного штабу Бахмутського району у Дніпрі продовжує видачу гуманітарної допомоги нашим землякам-переселенцям.
Ковдри, подушки, набори білизни, посуд – всі ці речі, безумовно, стануть їм у пригоді та зроблять їхній побут більш комфортним і затишним.
У співпраці з благодійними фондами і організаціями Гуманітарний штаб Бахмутського району у різних регіонах країни продовжує забезпечувати переселенців із Бахмутського району продуктами харчування та речами першої необхідності.
Разом працюємо та підтримуємо один одного!