ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПРОВАДЖУЄ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЗЕМЛЯКАМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ У РАМКАХ ПРОГРАМИ НОВОЇ ПОШТИ «ГУМАНІТАРНА ПОШТА УКРАЇНИ»

Дата: 27.01.2023 21:33

Гуманітарний штаб Бахмутського району завдяки участі у Програмі Нової Пошти «Гуманітарна Пошта України» має можливість надавати допомогу переселенцям із Бахмутського району поза межами створених хабів.

Сьогодні Гуманітарним штабом Бахмутського району розпочато впровадження заходів у рамках цієї програми. За ініціативою голови Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації Сергія Кальяна та начальника Сіверської міської військової адміністрації Олексія Воробйова 50 наборів допомоги, дякуючи Nova Poshta Humanitarian , вирушили до своїх отримувачів.

Дякуємо керівництву і працівникам Нової Пошти за підтримку мешканців Бахмутського району, які через збройну агресію рф були вимушені покинути свої домівки та виїхати до більш безпечних регіонів країни.