ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ ОЧІЛЬНИКА БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ З ПРЕДСТАВНИЦТВОМ СИСТЕМИ ООН В УКРАЇНІ РОЗГЛЯНУТІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

Дата: 24.01.2023 16:28

24 січня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян разом із координатором системи ООН в Україні, гуманітарним координатором Деніз Браун, її колегами та начальником Сіверської міської військової адміністрації Олексієм Воробйовим прибули до Сіверської громади.

Метою відвідування представництвом системи ООН в Україні Бахмутського району була доставка гуманітарної допомоги для мешканців Сіверської громади та зустріч з керівництвом району задля визначення шляхів подальшої співпраці.

Під час зустрічі обговорювались проблемні питання, які на сьогоднішній день існують у громадах, які з них в першу чергу потребують вирішення, а також можливості спільної роботи Бахмутської РДА, районної військової адміністрації, військових адміністрацій населених пунктів та системи ООН в Україні задля стабілізації гуманітарної ситуації в громадах.