ЗАВДЯКИ ГУМАНІТАРНОМУ ШТАБУ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ НАШІ ЗЕМЛЯКИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У ДНІПРІ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ДАНСЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

Дата: 23.01.2023 14:22

Гуманітарний штаб Бахмутського району продовжує співпрацю з міжнародними партнерами задля підтримки і надання допомоги переселенцям із Бахмутського району, які евакуювалися до безпечніших регіонів країни.

23 січня у приміщенні філії Гуманітарного штабу Бахмутського району у Дніпрі за підтримки Данської ради у справах біженців/DRC 150 переселенцям із Бахмутського району видали набори побутової хімії.

50 мамусь, які мають дітей віком до 2-х років,  крім наборів отримали зимовий одяг для малечі та підгузки.

Керівництво Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації висловлює вдячність представникам Данської ради у справах біженців за підтримку наших земляків, надання їм  гуманітарної допомоги і сподівається, що співробітництво триватиме і в подальшому принесе нові плідні результати.