A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2023 07:40
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

 

Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!

Вітаю вас із Днем Соборності України!

 

Цього дня у 1918 році було проголошено незалежність Української Народної Республіки, а 22 січня 1919 року був ухвалений Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який фактично об’єднав український народ і землі, розділені історією та кордонами інших держав. Ці події стали основоположними віхами для українського державотворення.

Це державне свято – важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом України, захищає її суверенітет і цілісність, відданою працею примножує її здобутки та економічну міць.

День Соборності України – символ єдності українців, що засвідчує цілісність Української держави, сповідування єдиної національної ідеї. Проте соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

Нині Україна переживає часи жорстокої, підступної агресії та посягань з боку рф на незалежність і цілісність держави. Ми з вами не лише свідки, але й учасники праведної боротьби українського народу за нашу єдину, соборну і незалежну Україну. У своїх громадах, в евакуації в різних регіонах країни ми разом працюємо, боремося із окупантами, даємо відсіч ворогу на всіх фронтах. Ми разом відстоюємо свою свободу, соборність і незалежність нашої держави.

Сьогодні ми згуртовані, як ніколи! Наша віра в перемогу незламна і непохитна!

У цей урочистий день зичу вам миру, добра, родинного щастя та світлих життєвих обріїв. Бажаю вам сил і наснаги на бойові та трудові звершення в ім’я перемоги України, на благо нашого народу.

Завжди пам’ятаймо – в єдності наша сила! Разом боремося та переможемо!

 

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації             Сергій КАЛЬЯН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора