ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА
Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!
Прийміть щирі вітання зі святом Водохреща!
Це свято знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Ісуса Христа та Богоявлення Господнє.
Водохреще здавна було для українців джерелом світлої радості, очищення душі від нещирого і недоброго, зміцнення віри в перемогу добра і краще майбутнє.
Тож, хай серце кожного з нас буде сповнене любов’ю, милосердям і добротою. Хай наші помисли будуть світлими, а вчинки – шляхетними та справедливими. Зичу здоров’я, миру, щастя та Божого благословення кожному з вас!
Прийнято вважати, що цього дня вся вода стає благодатною і цілющою.
Нехай свято Водохреща змиє святою водою всі негаразди та освятить ваше життя, надає сил і натхнення на добрі справи, зміцнює надію та віру у мирне, щасливе майбутнє!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН