Оперативна ситуація по області станом на ранок 15 січня

Дата: 15.01.2023 10:49

Вночі росіяни продовжували стріляти на різних ділянках лінії фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Волноваському напрямку під обстріли потрапили Вугледар, Новоукраїнка та Богоявленка — за попередньою інформацією, ніхто не постраждав.

На Донецькому напрямку 1 людина загинула у Курахівці. На території громади пошкоджено  2 будинки у Кураховому, 2 у Курахівці і 1 у Гострому. Вночі відбувалися періодичні обстріли Мар'їнської громади, а зранку росіяни двічі обстріляли Авдіївку з Градів та здійснили артобстріли Веселого та Красногорівки Очеретинської громади — без жертв.

На Горлівському напрямку напружена ситуація у Соледарській громаді — відомо про 1 зруйнований будинок у Парасковіївці. У Бахмуті внаслідок обстрілу повністю вигоріла двоповерхова крамниця.

На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверську — у місті зруйновано приватний будинок, без жертв.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації