A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

НА ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ОКРЕСЛЕНО ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2023 РІК

Дата: 11.01.2023 19:31
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

 

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян разом із очільниками військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району узяв участь у загальній нараді, що проходила під головуванням начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

Під час наради були окреслені основні завдання на 2023 рік.

– Безумовним пріоритетом залишається оборона області і забезпечення – наскільки це максимально можливо – безпеки й потреб цивільного населення. У минулому році команда обласної та місцевих військових адміністрацій діяла злагоджено й ефективно. Такий темп та рівень самовіддачі, впевнений, триматимемо і надалі, – наголосив Павло Кириленко. – Вже десять місяців поспіль на Донеччині точаться запеклі бої, росіяни руйнують все, що ми будували протягом багатьох років (попри війну, яка на території Донеччини триває вже вісім років). Але нам вистачить сил вистояти і перемогти.

Очільник області акцентував увагу на тому, що вислів «війна все спише» не може бути актуальним для жодного керівника, на будь-яких рівнях.

– Від кожного вимагаю прозорості і чіткості в роботі, координації місцевих, районних, обласних структур, широке залучення волонтерів та небайдужих громадян до справи оборони нашої області, до процесів, які відбуваються в громадах. Ми прожили важкий рік. І вистояли. Переконаний, що нам буде до снаги впоратися з усіма викликами, які ставить перед нами поточний, 2023-й, рік, – зазначив Павло Кириленко.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора