ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОНННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 06.01.2023 21:57

Шановні мешканці Бахмутського району!

Вітаю вас із Різдвом Христовим!

Світле Різдво Христове об'єднує наші помисли і почуття  навколо ідеалів миру, добра, любові та милосердя.

Це свято зміцнює нашу віру в перемогу світла над темрявою, додає нам сил і наснаги у боротьбі за наше майбутнє.

Наша віра в перемогу України незламна і непохитна, як велич її тисячолітньої історії, як героїчні подвиги її захисників минулого і сьогодення.

Дорогі земляки! Від усієї душі бажаю вам мирного неба й миру в душі, родинного щастя з любов’ю, добром, теплом і затишком у ваших оселях, здійснення заповітних мрій та відкритих горизонтів на життєвому шляху.

Нехай чисте сяйво Різдвяної Зірки освітлює вам дорогу в майбуття!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                       Сергій КАЛЬЯН