A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій

Дата: 04.01.2023 16:53
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

 

Пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій. Про це заявила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в одному з телеефірів. За її словами, напередодні Нового року Кабмін ухвалив План дій органів виконавчої влади й місцевого самоврядування з відновлення деокупованих територій. 

Документ розроблявся Мінреінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра і є головним дороговказом для подальшої діяльності на звільнених територіях.  

Він передбачає низку невідкладних заходів: очищення територій від мін, відновлення влади та правоохоронної діяльності, обігу гривні й казначейського обслуговування, відновлення соціальних виплат і пенсій, забезпечення харчовими продуктами, товарами першої потреби, ліками, медичною допомогою тощо. 

«30 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив план дій державної та виконавчої влади, місцевого самоврядування, ДСНС, правоохоронців і всіх-всіх органів, які заходять у звільнені населені пункти. Всі знають обсяг відповідальності й роботи. Ми повернемо повноцінне життя у наші міста та села», – резюмувала Віцепрем’єрка.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора