A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

НА ОБЛАСНІЙ НАРАДІ РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ ДО РОБОТИ В УМОВАХ ПОХОЛОДАННЯ

Дата: 04.01.2023 13:46
Кількість переглядів: 59

Фото без опису

 

4 січня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Роман Большаков узяв участь у нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна, під час якої розглянуті питання підготовки пунктів незламності до роботи в умовах похолодання, їх забезпечення генераторами, паливно-мастильними матеріалами, іншим обладнанням та устаткуванням для швидкого реагування на погіршення погодних умов, що за даними УкрГідроМетЦентру очікується найближчими днями.

 

Звертаючись до учасників наради, Вадим Філашкін наголосив:

Безперебійне функціонування пунктів незламності є запорукою більш комфортного проходження зимового періоду в області, враховуючи постійні атаки російської федерації на енергетичну систему країни. Керівництвом держави приділяється велика увага нашій роботі, адже Донецька область знаходиться в зоні проведення активних бойових дій. На території області працює 185 Пунктів незламності, один був знищений російською окупаційною армією. Я закликаю усіх керівників громад приділити особливу увагу забезпеченню пунктів паливно-мастильними матеріалами для генераторів, паливом для булер’янів, продуктами харчування та посудом, адже з настанням холодів кількість відвідувачів збільшиться у рази.

 

Нагадаємо, що у пункті незламності мешканці області можуть зарядити свої пристрої, скористатись мережею Інтернет за наявності, випити гарячих напоїв, перебуваючи у комфортних умовах завдяки наявності альтернативного джерела опалення. Графік роботи пунктів незламності – цілодобовий, тобто кожна людина може прийти до початку комендантської години та перебувати в ньому до ранку.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора