СІМ’ЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ДНІПРІ НАДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ

Дата: 04.01.2023 12:15

Гуманітарний штаб Бахмутського району у співпраці з благодійними організаціями та фондами задовольняє нагальні потреби мешканців Бахмутського району, які через збройну агресію рф евакуювалися до безпечніших регіонів України.

Філія Гуманітарного штабу у Дніпрі продовжує піклуватися про сім’ї з дітьми. Переселенці з нашого району, які виховують малечу, отримали гуманітарну допомогу від ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ: дитячі підгузки та побутову хімію.

Висловлюємо глибоку вдячність представникам ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ за ефективну взаємодію та партнерство, сподіваємось на плідне співробітництво в подальшому.