ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2022 09:30

Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!

Вітаю вас з Новим роком!

Минулий 2022 рік був складним і для України, і для кожного з нас, адже доля людини нерозривно пов’язана з історією та долею його країни.

Війна, розв’язана рф на нашій землі, зміцнила нашу волю та об’єднала спільним прагненням до встановлення історичної правди і справедливості. Українці не скорилися в розпачі, проте міцно тримають стрій та захищають наш спільний дім – Україну.

У новий 2023 рік ми входимо згуртовані, як ніколи, з любов’ю в серці до України і незгасимою вірою в перемогу.

Тож, хай кожному з нас вистачить мужності і витримки у подоланні труднощів воєнного часу на шляху до перемоги. Переконаний, що попереду у нас – плідні трудові будні,  які принесуть вагомі здобутки.

Нехай новий 2023 рік буде благодатним для України і для кожної родини, принесе на нашу благословенну землю мир і впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, сил і наснаги на добрі справи, на бойові та трудові звершення в ім’я України, в ім’я нашого майбутнього.

Зичу родинного щастя з любов’ю, добром і затишком  у ваших оселях, широких, відкритих горизонтів і прихильності долі на дорогах життя .

З новим роком!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                 Сергій КАЛЬЯН