Окупанти завдали 28 ударів по 13 населених пунктах Донеччини

Дата: 29.12.2022 11:06

Окупанти атакували житлові квартали з авіації, «Іскандерів», реактивної та важкої артилерії. За попередніми даними, постраждалих серед цивільних мешканців немає. Поранено двох поліцейських.

Ворог вдарив по 13 населених пунктах – містах Авдіївка, Бахмут, Костянтинівка, Курахове, смт Велика Новосілка, Желанне, Райгородок, селах Богданівка, Веселе, Кам’янка, Красногорівка, Орлівка, Тоненьке, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

За добу знищено та пошкоджено 8 об’єктів – житлові будинки, два заводи, магазин, торгові павільйони, службовий автомобіль.

Армія рф завдала ракетних ударів по Костянтинівці та Райгородку. Пошкоджено інфраструктуру, у селищі Райгородок постраждали співробітники поліції, які несли службу в групі реагування.

У Кураховому росіяни обстріляли з артилерії супермаркет і ринок. Десять обстрілів прийшлося по Авдіївці. В обох випадках інформація про постраждалих не надходила.