Оперативна ситуація по області станом на ранок 29 грудня

Дата: 29.12.2022 10:20

Ніч на Донеччині минула з численними обстрілами, але вперше за дуже тривалий час — без жертв серед цивільних, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Донецькому напрямку цієї ночі найбільше постраждало Курахове — пошкоджено 2 будинки, 2 господарчі споруди та приміщення підприємства. Також зафіксовано поодинокі обстріли Мар'їнки та Авдіївки.

На Горлівському напрямку напередодні відбувся ракетний удар по санаторію в Соледарі. Сьогодні зранку росіяни поцілили в підприємство у Костянтинівці та в приватний будинок у Бахмуті.

На Лисичанському напрямку внаслідок обстрілів пошкоджено будинки на двох вулицях у Сіверську, а в Лиманській громаді під вогонь знову потрапили Торське і Зарічне — точні наслідки встановлюють.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації