У ДНІПРІ ЮНИХ МЕШКАНЦІВ СІВЕРСЬКА ЗАПРОСИЛИ НА НОВОРІЧНЕ СВЯТО З РОЗВАГАМИ І ПОДАРУНКАМИ

Дата: 28.12.2022 14:30

28 грудня у приміщенні філії гуманітарного штабу в м. Дніпро «Бахмутський район єднає» гостинно зустрічали дітей з м. Сіверськ.

За ініціативи Сіверської міської військової адміністрації та за підтримки Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації сьогодні тут влаштовано новорічне свято для маленьких мешканців Сіверська, які тимчасово проживають у Дніпрі.

Діти взяли участь у музично-розважальній програмі з хороводами і піснями, а після розваг представники Сіверської міської військової адміністрації провели для них  майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас. І, звісно, жодна дитина не залишилась без новорічного подарунка від помічника Діда Мороза – Сніговика.

Щиро дякуємо всім, хто у складних умовах воєнного часу знаходить можливість порадувати дітей. Для них важливо, особливо в пору новорічно-різдвяних свят, відчувати любов і турботу оточуючих їх людей.