ЗАВДЯКИ РОБОТІ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ НАШІ ЗЕМЛЯКИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІ НА ЛЬВІВЩИНІ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДО НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Дата: 28.12.2022 11:14

Завдяки співробітництву Гуманітарного штабу Бахмутського району, утвореного при Бахмутській РДА, районній військовій адміністрації,  та Всеукраїнських гуманітарних організацій внутрішні переселенці з Бахмутського району та Донецької області до новорічно-різдвяних свят отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

У деяких районних центрах і територіальних громадах Львівської області філії Гуманітарного штабу допомагають нашим землякам-переселенцям у пошуку житла, працевлаштуванні та адаптації до нових умов проживання, організовують збір і надання допомоги підрозділам ЗСУ, співпрацюють з місцевими органами влади у вирішенні нагальних питань.

Так, упродовж цього тижня завдяки роботі філій Гуманітарного штабу допомогу у вигляді продуктових наборів отримали сім’ї вимушених переселенців з нашого району та Донецької області, які нині проживають у містах: Хирові, Самборі, Дрогобичі, Добромилі.

Щиро дякуємо всім небайдужим за підтримку і надання допомоги нашим землякам!