Оперативна ситуація по області станом на ранок 27 грудня

Дата: 27.12.2022 10:35

Впродовж ночі росіяни здійснювали поодинокі обстріли на різних ділянках лінії фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Донецькому напрямку вночі під вогнем опинилося Острівське Курахівської громади - пошкоджено заклад культури, крамницю та 5 приватних будинків. Зранку росіяни обстріляли Авдіївку з Градів - без жертв, обсяги руйнувань встановлюємо.

На Горлівському напрямку 1 людина поранена в Іванівському Бахмутської громади. У Бахмуті пошкоджено крамницю, у Часовому Яру - гараж.

На Лисичанському напрямку зафіксовано обстріли на околицях Сіверської громади, також були прильоти по Торському і Зарічному Лиманської громади. Без постраждалих.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації