Оперативна ситуація по області станом на ранок 25 грудня

Дата: 25.12.2022 10:47

Вночі та вранці росіяни продовжували стріляти по всій лінії фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

На Волноваському напрямку знову під обстрілами опинився Вугледар та околиці міста — без жертв.

На Донецькому напрямку також ніхто не постраждав. Уночі тривали обстріли Мар'їнської громади: пошкоджено Максимільянівську міськраду, зафіксовано прильоти по Мар'їнці та Красногорівці. Зранку під вогонь потрапили Орлівка Очеретинської громади та Авдіївка — пошкоджено лікарню.

На Горлівському напрямку ракетного удару зазнало Предтечине Костянтинівської громади — 1 людина поранена, 4 будинки пошкоджено. У Бахмуті поранено 5 цивільних, пошкоджено 1 будинок.

На Лисичанському напрямку не припиняються обстріли Торського і Зарічного Лиманської громади — цього разу обійшлося без постраждалих.

- Залишатися на Донеччині — небезпечно! Евакуюйтесь вчасно! - наголошує очільник області.