ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОНННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Дата: 25.12.2022 10:08

Шановні мешканці Бахмутського району!

Вітаю вас із величним святом – Різдвом Христовим!

Це свято по-особливому зігріває наші серця, пробуджує найсвітліші почуття та помисли, зміцнює віру в переможну силу добра.

Світле Різдво Христове об'єднує нас навколо ідеалів миру, добра, любові та милосердя, укріплює нашу віру та додає сил для захисту нашої єдиної України.

Тож нехай Різдвяна Зірка своїм сяйвом єднає всіх українців – тих, хто сьогодні боронить нашу землю і захищає нас від ворога, хто далеко від своєї домівки і хто відзначає свято у сімейному колі – незгасним світлом людських чеснот і цінностей, добрими справами і вчинками в ім’я перемоги України, в ім’я миру та злагоди на нашій благословенній землі.

Дорогі земляки! Від усієї душі бажаю вам мирного неба, родинного тепла та затишку, щирих почуттів і світлих життєвих обріїв.

Нехай чисте сяйво Різдвяної Зірки освітлює вам дорогу в майбуття!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,