ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОНННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Дата: 24.12.2022 09:23

Шановні працівники архівних установ Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників архівних установ України!

Ваша кропітка робота з документами минулого і сьогодення має надважливе значення, адже за кожним архівним документом – доля людей, історія міст і сіл, підприємств, вулиць і споруд. Все це складає підґрунтя для літопису Бахмутського району, родоводу його мешканців.

Завдяки вашому професіоналізму і наполегливості, творчому пошуку ми дізнаємося про нові історичні факти. Ви допомагаєте виявити маловідомі події, згадати забуті імена, тим самим утверджуючи у суспільному житті історичну правду і справедливість.

В умовах воєнного часу ви залишаєтеся вірні обраній справі та продовжуєте працювати.

Висловлюю глибоку вдячність за сумлінну роботу всім зберігачам архівної спадщини нашого народу, яка ґрунтується на документах, фактах і реальних подіях.

У день вашого професійного свята щиро бажаю вам бути при доброму здоров’ї, жити під мирним небом у колі рідних і надійних людей, відчувати радість і натхнення кожного прийдешнього дня.

Зичу вам невичерпної творчої енергії, цікавих знахідок і нових здобутків у професійній діяльності.

Разом до перемоги!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                         Сергій КАЛЬЯН