На Донеччині знову зі світлом майже 2 тисячі домогосподарств, без електропостачання залишаються більше сотні населених пунктів області

Дата: 23.12.2022 14:55

За 22 грудня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 5 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Фахівці енергокомпанії приступають до ремонтів щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних обстрілів та зимових холодів.

Протягом доби повернули світло у 5 населених пунктів на Донеччині. Знову мають електрику 1 969 домогосподарств.

Наразі не отримує світло 101 населений пункт, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі