Ворог обстріляв Часів Яр, Краматорськ та Курахове - постраждали цивільні

Дата: 22.12.2022 17:10

Цілеспрямовані удари по цивільних — так минає день на Донеччині. Ворог обстріляв Часів Яр, Краматорськ та Курахове. Всюди постраждали виключно цивільні та цивільна інфраструктура,повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

У Часовому Яру 1 людина загинула, 2 поранено, пошкоджено будинки — всього по місту прилетіло близько 15 снарядів. У Краматорську росіяни поцілили на територію підприємства та в одну зі шкіл — без постраждалих. Наслідки обстрілів Курахового встановлюють.

- Росіяни продовжують вести війну із мирними українцями — їхня держава раз у раз підтверджує свій статус терористки, - наголошує очільник області. - Бережіть себе! Евакуюйтеся!

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації