ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2022 10:37

Шановні працівники і ветерани енергетичної галузі!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!

Ваша професія надважлива і дуже відповідальна. Немає жодної галузі, сфери нашого життя, яка б не залежала від вашої щоденної напруженої праці.

В умовах воєнного часу вам доводиться працювати в екстремальних умовах, запобігати аварійним ситуаціям, вирішувати найскладніші робочі питання.

Через чисельні пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів ви працюєте в режимі 24/7 для їх відновлення та забезпечення електропостачання для українців.

Аварійно-ремонтні бригади виконують ремонтні роботи у надзвичайно складних ситуаціях, щоб відновити електрику у знеструмлених населених пунктах, підтримати співвітчизників в умовах постійних повітряних тривог, обстрілів і зимових холодів.

Прийміть слова глибокої вдячності за самовідданість обраній справі та високий професіоналізм, стійкість і незламність перед труднощами воєнного часу.

Ви – справжні бійці енергетичного фронту!

З нагоди вашого професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров'я та невичерпних сил, миру, любові, добра і злагоди в родинному колі.

Разом до перемоги!

З повагою та вдячністю,