A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У листопаді потерпілі на виробництві отримали від Бахмутського міського відділення ФССУ в Донецькій області більше 8 млн гривень страхових виплат

Дата: 21.12.2022 16:48
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

 

З початку бойових дій в України Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області не припиняє надавати страхові виплати потерпілим.

Щомісячні страхові виплати упродовж листопада 2022 року отримали 1417 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх сімей на загальну суму 8,83 млн грн, з них 890 внутрішньо переміщених осіб на суму – 7,15 млн грн. Загалом на щомісячні страхові виплати потерпілим витрачено 8,62 млн. грн,  на щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 0,21 млн. грн.

Зазначимо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

За роз’ясненнями з питань надання страхових виплат можна звернутися за телефоном: +38 (050) 285-47-00, - або за номером гарячої лінії Бахмутського міського відділення +38(066) 555-04-92.

Направити звернення можна на електронну адресу відділення baxm.dn@fssu.gov.ua. 

Віримо в Україну! Разом переможемо!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора