УСЗН БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОТРИМАЛО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БФ "ССС"

Дата: 21.12.2022 15:47

21 грудня завдяки співпраці Гуманітарного штабу Бахмутського району з Благодійною організацією «БФ «ССС» отримана гуманітарна допомога для матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації: ноутбук, багатофункціональний пристрій, зовнішній накопичувач, бездротовий роутер, канцелярське приладдя та інше офісне обладнання.

Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації в умовах воєнного часу продовжує працювати та виконувати покладені на нього функції, в тому числі з питань стосовно внутрішньо переміщених осіб із Бахмутського району. Отримане обладнання та приладдя сприятиме створенню умов для якісної роботи працівників управління та зручності відвідувачів.