Надання матеріального забезпечення Бахмутським міським відділенням ФССУ в Донецькій області у листопаді

Дата: 21.12.2022 13:05

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує здійснювати свої обов’язки дистанційно.

Для оплати листків непрацездатності застрахованих осіб страхувальнику (роботодавцю) необхідно надати до відділення Фонду заяву-розрахунок, яка містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення та окремих виплат потерпілим на виробництві за їх видами.

За оперативними даними протягом листопада 2022 року спеціалістами відділення:

• прийнято 33 заяви-розрахунку від страхувальників для здійснення фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку або профзахворювання за 86 листками непрацездатності на суму 481,041 тис. грн;

• профінансовано матеріальне забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 06.09.2022, на загальну суму 788,2 тис. грн (за 177 листками непрацездатності для 95 застрахованих осіб), у тому числі:

–   допомог по тимчасовій непрацездатності – 446,3 тис. грн;

–   допомог по вагітності та пологах – 325,5 тис. грн;

–   допомог на поховання  – 16,4 тис. грн.

Отримано 37 повідомлень від страхувальників про виплату коштів працівникам за 116 листками непрацездатності.

Нагадуємо, що дата фінансування Фондом допомоги прямо залежить від дати подання заяви-розрахунку. Слідкувати за станом оплати лікарняних можна онлайн у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників.

За роз’ясненнями з питань оплати листків непрацездатності можна звернутися за  телефонним  номером відділення: +38(095)687-76-15.

Гаряча лінія Бахмутського міського відділення +38 (066) 555-04-92.

Направити звернення можна на електронну адресу відділення baxm.dn@fssu.gov.ua.

Віримо в Україну! Разом переможемо!