ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2022 13:20

Дорогі діти! Шановні дорослі мешканці Бахмутського району!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая!

Це одне з найсвітліших християнських свят, що наповнює наші серця сподіваннями на краще, на здійснення заповітних бажань, а наші домівки – теплом, добром і радістю.

Цей день зміцнює нашу віру в переможну силу добра і світла.

Сьогодні і дорослі, і діти – всі ми маємо одне спільне бажання: перемоги України, встановлення миру на нашій благословенній землі.

Хай Святий Миколай додає кожному з нас сил і наснаги на добрі справи, на бойові та трудові звершення задля перемоги, заради зміцнення та процвітання нашої єдиної України, мирного і щасливого життя українців на своїй землі.

Дорогі земляки! Бажаю вам бути при доброму здоров’ї та бадьорому настрої. Зичу вам мирного неба, родинного щастя, достатку і затишку в оселях.

Нехай Святий Миколай захищає від усіляких негараздів і допомагає вам!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,