Упродовж доби російські війська обстріляли сім населених пунктів Донеччини

Дата: 17.12.2022 11:27

Окупанти вели вогонь по містах Авдіївка, Лиман, Бахмут, Краматорськ, Часів Яр, Залізне, селу Карлівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області. Армія рф атакувала мирне населення із ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», артилерії.

Знищено та пошкоджено 8 цивільних об‘єктів – 3 житлових будинки, академія, кафе, адмінбудівля, нежитлове приміщення, господарча споруда.

Зафіксовано удар із ЗРК «С-300» по Лиману. Снаряд поцілив в кафе. Інформація щодо жертв не надходила.

Ракетами окупанти обстріляли Краматорськ, поцілили в інфраструктуру. За попередніми даними, постраждалих немає.

Під ворожим вогнем залишається Бахмут. Росіяни здійснили по місту три артилерійські обстріли, пошкодили приватний та багатоквартирний будинки, є травмовані.