Донецька область

Оперативна ситуація по області станом на ранок 17 грудня

Дата: 17.12.2022 10:14
Кількість переглядів: 50

Вночі росіяни не припиняли обстрілів вздовж лінії фронту та по відносному тилу, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську — на щастя, обійшлося без постраждалих, пошкоджене тільки дорожнє покриття.

На Волноваському напрямку відбувалися періодичні артобстріли Вугледара та околиць міста — без постраждалих.

На Донецькому напрямку пошкоджено 5 будинків у Курахівці та 1 будинок у Берестках Курахівської громади. Також під постійним вогнем — Мар'їнка. За попередньою інформацією, без жертв.

На Горлівському напрямку 3 людини поранено у Бахмуті. В місті пошкоджено багатоповерхівку та адмінбудівлю. Крім того, впродовж доби обстріли зафіксовано на околицях Соледарської громади: біля Яковлівки, Бахмутського, Роздолівки та Парасковіївки.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації