НА ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ПРЕЗЕНТОВАНО АКЦІЮ З ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ДОНЕЧЧИНИ «МАРАФОН ДОБРИХ ПОДІЙ»

Дата: 15.12.2022 15:22

15 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у нараді під головуванням очільника Донецької ОВА Павла Кириленка. На нараді було презентовано обласну акцію з підтримки дітей Донеччини «Марафон добрих подій», що розпочинається напередодні різдвяно-новорічних свят.

До Марафону добрих подій, який триватиме з 19 грудня до 13 січня, залучені театри, культурні заклади та гуманітарні штаби у 8 областях України – всього в рамках акції відбудеться понад 50 подій. Взяти участь у них зможуть близько 20 тисяч дітей з Донеччини. Відвідування – безкоштовне, а всі гості отримають подарунки. Подарунки також отримають і всі діти, які залишаються у громадах областіі; їх, за підрахунками, 42 381 особа.

Під час наради очільникам районних військових адміністрацій були вручені сертифікати на подарунки для дітей Донеччини.

«Дякую фондам Ріната Ахметова, Бориса Колесникова та Едуарда Мкртчана за підтримку. Діти заслуговують на свято і на дитинство. Особливо – під час війни», – зазначив Павло Кириленко.