ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ!

Дата: 14.12.2022 15:20

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМІ!

З метою надання експертної підтримки суб’єктам державного та приватного секторів економіки в умовах воєнного стану Національна академія правових наук України спільно з Науково-дослідним інститутом приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України 15 грудня 2022 року у м. Київ, м. Хмельницький проводить ІІ - й Всеукраїнський онлайн-практикум «Знищене або пошкоджене нерухоме майно суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану та тимчасової окупації територій» (фіксація шкоди, юридичні процедури, зразки документів, вплив на фінансову та податкову звітність)

Практикум розрахований на директорів, комерційних та фінансових директорів, менеджерів, юристів, бухгалтерів суб’єктів державного та приватного секторів економіки, власників бізнесу, адвокатів, аудиторів.

Для участі обов’язкова попередня реєстрація через електронну форму за посиланням:

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

З практикуму ви дізнаєтесь про:

існуючі механізми РЕАЛЬНОГО отримання відшкодування шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;

докази, необхідні для фіксації шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;

оцінку розміру шкоди та фіксацію збитків, завданих знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;

вимоги до юридичних документів спрямованих на фіксацію шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій та/або суб’єктів завдання такої шкоди;

вплив наслідків знищення, відновлення пошкодженого нерухомого майна та його консервації на оподатковуваний та чистий прибуток;

подання інформації про нерухоме майно, до якого неможливо забезпечити безпечний та безперешкодний доступ;

зміни до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку і Податкового кодексу України щодо відображення пошкодження майна та зменшення його корисності;

ознаки зменшення корисності пошкодженого або непошкодженого нерухомого майна, визнання збитків від зменшення корисності;

розкриття інформації про пошкоджене, знищене майно та майно, що зменшило корисність, у примітках до фінансових звітів для інвесторів і кредиторів.

Додатковою опцією учасників у межах практикуму буде винесення реальних проблемних ситуацій (кейсів) на обговорення зі спікерами та іншими учасниками.

Відеозапис практикуму буде надіслано всім учасникам.

Місце: платформа ZOOM. Посилання для участі автоматично буде надіслано після реєстрації на електронну пошту учасника.

Дата, час: «15» грудня 2022 року, 14:00-16:00.

Контактні дані координаторів заходу:

Володимир Нагнибіда: +38 067 7518900, v.nagnybida@gmail.com

Оксана Небильцова, +38 097 4072270, onebyltsova@hotmail.com