ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2022 08:00

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Дорогі земляки!

Сьогодні ми вшановуємо громадянський і професійний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Тридцять шість років тому, 14 грудня 1986 року, ціною надлюдських зусиль десятків тисяч наших співвітчизників над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС було завершено будівництво саркофагу і зупинено викид вбивчої радіації у довколишній простір.

Аварія на ЧАЕС стала національною трагедією. Наслідки цієї техногенної аварії були б ще жахливішими, якби не ваша мужність і жертовність.

Ліквідатори в перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією. Вони першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії, ціною власного життя та здоров’я захистили нинішні й прийдешні покоління.

Низький уклін і всенародна вдячність вам за стійкість, самовідданість і високий професіоналізм.

Вічна пам’ять тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Щиро бажаю вам і вашим рідним бути при доброму здоров’ї, жити завжди у добрі та злагоді. Мирного неба над нашою Батьківщиною!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,