Окупанти обстріляли п`ять населених пунктів Донеччини - знищено та пошкоджено 17 цивільних об‘єктів

Дата: 13.12.2022 13:14

За минулу добу обстрілів зазнали 5 населених пунктів. Окупанти вбили та поранили мирних жителів. Ворог накрив вогнем Авдіївку, Бахмут, Гірник, Часів Яр, Костянтинівку. Російська війська били по містам з РСЗВ «Ураган» та артилерії, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Знищено та пошкоджено 17 цивільних об‘єктів – 12 житлових будинків, відділення банку, кафе, гараж, автомобілі.

З «Ураганів» окупанти атакували Гірник, вбили та поранили місцевих мешканців. Руйнувань зазнали 9 багатоповерхових будинків та приміщення банку.

Обстріли не вщухають у Бахмуті. Внаслідок ворожих влучань пошкоджено багатоквартирний будинки, є травмований.

Артилерію рашисти накрили Часів Яр, поцілили в приватний будинок, є загиблий та поранений.