Донецька область

Оперативна ситуація по області станом на ранок 13 грудня

Дата: 13.12.2022 12:13
Кількість переглядів: 46

Напередодні ввечері та вночі росіяни продовжували стріляти по цивільних по всій лінії фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

На Волноваському напрямку під вогонь потрапив Вугледар — пошкоджено 4 будинки, без жертв.

На Донецькому напрямку за попередню добу найбільше постраждала Курахівська громада — у Гірнику 2 людини загинули, 12 поранено, пошкоджено 9 багатоповерхівок та господарчу споруду; приміщення підприємства пошкоджено у Курахівці. Також зафіксовано періодичні обстріли Мар'їнки та Георгіївки — без постраждалих.

На Горлівському напрямку росіяни активно стріляли по Бахмуту: пошкоджено житловий будинок та Центр молоді, повністю вигоріла будівля коледжу. Поодинокі обстріли відбувалися на околицях Торецької і Соледарської громад.

На Лисичанському напрямку близько 40 прильотів зафіксовано по Торському і Зарічному Лиманської громади.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації