У ПРИМІЩЕННІ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ДНІПРІ ПРЕДСТАВНИКИ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ADRA UKRAINE ПРОВОДЯТЬ РЕЄСТРАЦІЮ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 12.12.2022 12:15

Гуманітарний штаб Бахмутського району, створений при Бахмутській РДА, районній військовій адміністрації,       співпрацює з багатьма благодійними організаціями та фондами з метою надання допомоги мешканцям Бахмутського району, які через  збройну агресію рф евакуювалися до більш безпечних регіонів країни.

12-13 грудня за місцем розташування Гуманітарного штабу у м. Дніпро (бульвар Слави, 46) представники Благодійної організації ADRA Ukraine проводитимуть реєстрацію мешканців, які переселилися з Бахмутського району до Дніпропетровської області, на отримання фінансової допомоги від ADRA Ukraine.

Ця допомога надаватиметься тим особам, які не отримують фінансові виплати від будь-яких інших організацій на даний момент і підпадають під критерії вразливості:

особи, які самостійно забезпечують життєдіяльність домогосподарства;

вагітні жінки або ті, що годують немовля;

діти групи ризику (із зони активних бойових дій, з хронічними захворюваннями, сироти та інші);

особи старше 50 років з інвалідністю;

особи з інвалідністю;

особи з тяжкими хронічними захворюваннями чи пораненнями внаслідок бойових дій.

Дякуємо всім небайдужим людям, які в умовах воєнного часу підтримують мешканців Бахмутського району!