A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

11 ГРУДНЯ – ДЕНЬ БЛАГОДІЙНИЦТВА В УКРАЇНІ

Дата: 11.12.2022 18:05
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

 

Відповідно до Указу Президента від 13 грудня 2007 року № 1220 та з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності, на підтримку ініціативи громадських організацій в Україні встановлено День благодійництва, який відзначається щорічно у другу неділю грудня.

Благодійна діяльність є одним з найбільш шанованих занять у кожній країні, що уособлює собою шляхетні риси гуманізму, доброчесності та допомоги ближньому. Рівень розвитку благодійництва є чітким індикатором розвитку суспільства. Поширення благодійництва свідчить, яке місце у суспільстві займають принципи моралі та культури загалом.

Упродовж останніх кількох років в Україні значно зросла кількість людей, які займаються благодійництвом. Під час збройної агресії рф проти України ми зрозуміли, що взаємодопомога надзвичайно важлива для українського народу, який захищає свою Батьківщину, бореться за її суверенітет і територіальну цілісність, за своє майбутнє.

Благодійництво є одним із способів, у який ми можемо допомагати один одному, не покладаючись на інших. Пам’ятаймо, що кожна гривня, перерахована у дитячий благодійний фонд чи зібрана волонтерами на потреби фронту, може врятувати чиєсь життя.

Всенародна пошана і безмежна вдячність усім благодійникам, представникам благодійних фондів і організацій за активну громадську позицію, почуття соціальної відповідальності за майбутнє України, за долю нашого суспільства!

Усім міцного здоров’я, сил і наснаги задля успішної реалізації подальших благодійних проектів!

Разом до перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора