ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИ

Дата: 05.12.2022 09:15

Шановні працівники статистики Бахмутського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівників статистики!

У сучасному житті ваша робота має надважливе значення, адже статистика є складовою національного інформаційного простору, об’єктивно та цілісно відображає загальні тенденції соціально-економічного розвитку країни.

Завдяки вашій сумлінній та злагодженій праці формується інформаційна база для забезпечення потреб району, області, держави в цілому. Статистика дозволяє окреслювати найближчі перспективи розвитку будь-якої галузі господарства або сфери суспільного життя та вибудовувати плани на майбутнє.

Велика подяка вам за ваш професіоналізм, принциповість і відданість обраній справі.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну змінило ваше життя, умови праці. Зараз на фронті у лавах Збройних Сил України й тероборони, в евакуації на підприємствах – разом з усім українським народом ви тримаєте стрій, даєте відсіч ворогу та наближаєте перемогу.

З нагоди професійного свята всім працівникам статистики Бахмутського району бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба, родинного щастя та достатку.

Віримо, що скоро ворог буде знищений, українська земля буде звільнена, і ви повернетеся до своєї мирної праці.

Разом боремося і поборемо!

Все буде Україна!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                              Сергій КАЛЬЯН